Badminton Tienen

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vlaams-Brabant wint IPJO

E-mailadres Afdrukken PDF

Vorig weekend heeft onze eigen provincie Vlaams-Brabant de 25ste editie van de IPJO gewonnen in het Sportadomein van Westerlo. De IPJO (Interprovinciale jeugdontmoeting) is een teamontmoeting tussen de 5 Vlaamse provincies, die ieder op hun beurt tegen elkaar uitkomen. Iedere ontmoeting bestaat uit 5 disciplines, HE, DE, HD, DD en GD en wordt betwist binnen alle leeftijdscategorieën, -11, -13, -15 en -17.
Na iedere ontmoeting heeft men een winnaar in iedere leeftijdscategorie. Wie het meest aantal leeftijdscategorieën gewonnen heeft, wint de ontmoeting.
Op het einde van deze tweedaagse wordt een rangschikking gemaakt volgens het aantal gewonnen ontmoetingen.

Van onze club deed Louise mee met de categorie -13, Amelie met de categorie -15 en Marit met de categorie -17. Onze jeugdtrainer Kenneth was eveneens aanwezig als coach om alles in goede banen te leiden.

Een welgemeende proficiat aan onze deelnemers en de ganse ploeg van Vlaams-Brabant.